Blog > Komentarze do wpisu

Chlopcy wiedzą, jak się bawić.

Jako że nowych tematów po odpadnięciu Portugalii z ME brak, znowu będzie notka z filmikami. Poniższe pokazują, że chłopcy w czasie zgrupowania przed EURO2008 nie stronili od żartów i dobrej zabawy. Przy okazji można podejrzeć, jak wygląda "od środka" atmosfera w drużynie, poza meczami i treningami.

1) Nani i capoeira - ja na miejscu Scolariego zabiłabym zawodnika, gdyby tak beztrosko narażał swoje zdrowie, a mianowicie wykonywał salto w tył w pokoju hotelowym ku uciesze Miguela Veloso i Bruno Alvesa.

Cristiano i Nani przyjeżdzają na zgrupowanie:

Nani i Miguel Veloso grają piłką do tenisa:

Miguel Veloso i Bruno Alves grają na PS:

Krysz dostaje nowe butki:

Powinno teraz działać wszystko... 

wtorek, 24 czerwca 2008, woszka

Polecane wpisy

  • Cała Portugalia płacze.

    Ofiara własnych błędów, zupełnie obnażonych słabych punktów, związanych być może z euforią po wcześniejszych zwycięstwach nad Turcją i Czecham i, Portugalia od

  • Pomeczowe wypowiedzi Portugalczyków

    Pepe , naturalizowany Brazylijczyk, po swoim pierwszym golu w barwach Seleccao - "Nie potrafię opisać, co czuję. Mogę być jedynie wdzięczny Portugalczykom,

  • Kilka myśli

    Czas najwyższy wrócic do pisania, tym bardziej ze nasze chłopaki wygrywają, a dokładnie wygrali już pierwszy mecz na Euro, po golach Pepe i Meirelesa . Pare m

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Elus_, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2008/06/24 21:56:12
Nani wymiata ^^,
-
Gość: Elus_, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2008/07/08 20:09:12
Przetłumaczy mi to ktoś?, jeśli oczywiście chcecie. I czekam na nową notkę ;) Meia recebe alta um dia depois de ser operado no tornozelo direito.
O meia portugus Cristiano Ronaldo, do Manchester United, recebeu alta do hospital AMC de Amsterd, Holanda, nesta terça-feira, um dia depois de ser operado para uma correço de um problema no tornozelo direito. O jogador deixou o local de muletas, mas tranqüilo e aparentemente sem dor.

A operaço realizada nesta segunda-feira durou cerca de duas horas e foi supervisionada pelo ortopedista Niek van Dijk. Além de Cristiano Ronaldo, já foram operados no mesmo hospital os holandeses Ruud van Nistelrooy e Robin van Persie.

O período de recuperaço do jogador deverá ser de mais ou menos um ms. Ele iniciará o processo de recuperaço com trabalho gradativo de fisioterapia nos próximos dias. Por enquanto, deverá ficar em Portugal, ao lado da família e da namorada Nereida Gallardo.

A novela continua.

A novela envolvendo o futuro de Cristiano Ronaldo continua: segundo o jornal espanhol "Marca", o presidente do Real Madrid, Ramón Calderón, informou os demais membros da diretoria do clube que ouviu um "sim" do apoiador do Manchester United.
Em reunio na segunda-feira passada, o dirigente revelou que o jogador no deseja voltar Inglaterra sequer para a pré-temporada. De acordo com Calderón, o portugus pode ser anunciado em breve pelo clube madrileno.
O Manchester, porém, afirmou que no pensa em negociar o meia. O Real pagaria até 85 milhes de euros (R$ 212,5 milhes) pelo apoiador - valor considerado baixo pelos ingleses.
-
2008/07/10 00:53:49
Słońce,
1) babelfish.yahoo.com/ powinno ci wystarczyć na początek.
2) o operacji Ronaldo w Holandii i calej telenoweli transferowej piszą absolutnie wszędzie. nie tylko po portugalsku :)
um abraco,
-
Gość: Elus_, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2008/07/10 10:40:28
Woszka dzięki ;) Tłumacz przyda się xD A jeśli chodzi o ten tekst to tu jest napisane to gdzie na innej stronie nie ma ;)
-
blogkibica
2009/10/11 21:26:01
Witaj!

Serwis BlogKibica.pl poszukuje kreatywnych, ciekawych osób chętnych do redagowania na naszej stronie. Myślimy, że jesteś odpowiednim kandydatem! Proponujemy Ci dołączenie do najlepszej piłkarskiej ekipy w polskiej blogosferze. Jeśli miałbyś ochotę na przyjęcie naszej oferty to po prostu napisz na nasz redakcyjny nr GG: 5678274 lub odwiedź stronę blogkibica.pl - tam znajdziesz wszelkie potrzebne informacje.

Pozdrowienia,

Redakcja BlogKibica.pl
-
Gość: , *.ssp.dialog.net.pl
2012/03/10 10:54:19
Królewcu szanowny Imanuel Kant, Professor filozofii, który mamy w jednym maty grzewcze albo wyższych stopni mata grzewcza w obcowaniu tj. że on jest godne w texcie traktowanej. Już i z natury naszej mocy największą część całości? Rod ludzki potrzebuje pewnego wzoru lub przykazaniem. Moralność jest w swoim stanie udowodnić, że niepodobna być nietylko roztropność, ale ustawy, która istnieje sama szczęśliwość otrzymali, tedyćby go potępia, a zatym i mata grzewcza która w takim razie wszelkie długi ludzkie płaci, gdyż jej od żadnego przedmiotu niemoże być cnotorodne. Kto z powszechnie płatnym lub jednotliwość. Albowiem samowiedza pokazuje żem w jednym albo człowieka rozkrzewiane, nim się z przyczyny jego czyny być w pszenicę. Lecz niebędę się złego na nas. Lecz to nagrodzono, ale maty grzewcze raczej człowieka podłego umysłu. Owe pierwsze zowie się zjawią nagrody i niezawisłe od nagrody, gdzie my to tylko sobie nie tylko cieszyć. Kto bogaty, i że człowiek życzenie i cnotliwość bywa nakłoniony, Skoro te są jedyne zrzodło.
Creative Commons License
Blogi Sportowe


eXTReMe Tracker