Blog > Komentarze do wpisu

Ach, te kontuzje...

Przed rewanżowymi spotkaniami w ramach pół-finałów Ligi Mistrzów można dostrzec sporo napięcia między druzynami czołowej czwórki europejskiej. Jutro zostanie rozegrany mecz Liverpool - Chelsea, a Jose Mourinho liczy na utrzymanie korzystnego wyniku 1-0 sprzed tygodnia. W drugiej parze chwilowo wyżej notowany jest Manchester, w którego truimf niemały wkład miał Cristiano Ronaldo.

Nie od dzis wiadomo, że menedżer londyńskiej Chelsea i 
najlepszy zawodnik ligi angielskiej w tym sezonie nie szczędzą sobie złośliwości. W niedzielę Jose Mourinho znów zaatakował Cristiano, zarzucając mu brak odpowiedniej edukacji. Mourinho przyznał, ze w kontaktach z Alexem Fergusonem nie ma żadnych problemów, ponieważ jest to człowiek zrównoważony i darzą się wzajemnym szacunkiem. W odniesieniu do Ronaldo i wielu potyczek słownych z młodym zawodnikeim ManU podkreslił, że wiele razy Cristiano nie wykazał się ani szacunkiem, ani dojrzałością. jako przycznę ignorancji Cristiano Mourinho traktuje brak ospowiedniego wychowania oraz ciagłe bronienie zawodnika przez sir Alexa Fergusona. (więcej)

Tymczasem Luiz Felipe Scolari jest spokojny o zdrowie 
Ricardo oraz Simao, którzy obecnie leczą urazy. Selekcjoner reprezentacji Portugalii pod koniec maja poda liste powołania na mecz wyjazdowy z Belgią, który odbedzie się 2. czerwca. Scolari wczoraj oglądał na zywo derby Lizbony miedzy Benfiką a Sportingiem, a remis uznał jako zadowalający dla obu drużyn rezultat. Własnie w tym spotkaniu dwóch podstawowych zawodnikóe reprezentacji doznało kontuzji, jednak Scolari jest zdania, że za kilka dni powrócą oni do pełnej formy i nie ma potrzeby obawiać się o ich zdrowie. (więcej)

 W tzw. miedzyczasie wyrzucono AOVIVO z kategorii SPORT, no szkoda, ale naprawde teraz nie mam ani czasu, ani możliwości pisania częściej, Jeśli dobrze pójdzie, za miesiąc blog znów ruszy pełną parą. Póki co - życzcie mi powodzenia...

poniedziałek, 30 kwietnia 2007, woszka

Polecane wpisy

  • jedyny taki

    napisano juz o jego odejściu niemal wszystko, pojawiło się mnóstwo plotek. wczoraj Jose Mourinho odszedł z Chelsea.podobnieżzaporozumieniemstron.muszęsięwtrącić

  • Superpuchar Portugalii

    Już w tą sobotę na Estádio Municipal de Leiria odbędzie się spotkanie rozpoczynające sezon rozgrywek w Portugalii, czyli mecz o Supertaça Cândido de Oliveira.

  • wiadomosc dnia?

    "Zakończyły się poszukiwania lewego obrońcy przez Zagłębie Lubin. Jutro do Polski przylatuje Portugalczyk, Tiago Gomes . Defensor Benfiki Lizbona (ostatnio grał

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2007/05/01 13:35:01
powodzenia !
-
2007/05/01 23:30:55
dziękuję!
-
2007/05/09 22:21:24
Trochę późno, ale: powodzenia!
-
bacanalia
2007/05/28 21:42:57
Do tego stopnia interesujące, że dodaję link do tej notki u siebie w dziale "SENSACJE". Chapeau bas!
Jednocześnie chciałbym energicznie przestrzec przed pochopnym zaglądaniem na moją stronę główną. (Dość bulwersujace treści): Piotr Baca Wiśniewski autor.
-
2007/05/30 21:37:57
Ależ kojarzę stronę! Nie raz już zaglądałam.
Dziękuję tym samym za dostrzeżenie aovivo;-)
Creative Commons License
Blogi Sportowe


eXTReMe Tracker