Blog > Komentarze do wpisu

co gdzie słychać

W dzisiejszym treningu druzyny Sportingu udział wzieli już Joao Moutinho oraz Marco Caneira, obaj zawodicy, którzy po środowym meczu pucharowym z Academiką byli kontuzjowani. Joao Moutinho ucierpiał w kontakcie z Vitorem Vinhą, który za swoje brutalne wejscie został wyrzucony z boiska w 54. minucie spotkania. Mecz zakończył sie wynikiem 2-1, a druzyna z Alvalade awansowała do pół-finału tych rozgrywek. (fonte)

Rui Miguel, były zawodnik Naval, nie mógł wymarzyc sobie
lepszego debiutu w barwach Zagłębia Lubin - Portugalczyk nie tylko wystepił w pierwszym składzie, ale popisał się asystą przy golu Chałbińskiego, który zapewnił druzynie trzy punkty w pierwszym meczu po zimowej przerwie. W 65. minucie zawodnik został zmieniony przez bartczaka). (fonte

także Tiago, reprzentant Portugalii grający na co dzien w
Olympique Lyonnais, przysłuzył się do truimfu swojej druzyny w lidze - w spotkaniu wyjazdowym z St. Etienne zdobył bramkę. Ostatecznie zespół lidera wygrał mecz 3-1, jednak nie obeszło się bez incydentów. W 50. minucie sedzia musiał przerwac spotkanie, poniewaz kibice gospodarzy, niezadowoleni z przebiegu spotkania, zaczeli rzucać różnymi przedmiotami i dopiero interwencja policji uspokoiła sytuację. (fonte)